Informējam, ka lpva.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (‘cookies’). Lai turpinātu portālu izmantot, lūdzam iepazīties ar privātuma politiku un izteikt piekrišanu sīkdatņu lietojumam.

ATCELTS! Reklāmas pasākums- Mobilly un Komercizglītības centrs

Mobilly, Komercizglītības centrs, Mobilly, Komercizglītības centrs

31. marta rīta pusē Mobilly un Komercizglītības centrs reklamēss savus pakalpojumus, idejas.

Mobilly stāstīs par Darbinieku labumu pārvaldību, kuru rīku jau izmanto arī citi prestiži uzņēmumi. MobillyT_labumi_HR.pdf

Komercizglītības centrs stāstīs par Vadītāju instrumentiem.

ATCELTS! Produktivitātes dubultošanas DEMO treniņš

Jānis Zēlavs, MIND Management

Pastāv uzskats, ka nevar savienot 3 vēlmes: ātri, lēti un kvalitatīvi. Pasaulē un Latvijā ir uzņēmumi, kuri ir pierādījuši pretējo. Šajā  DEMO, kopīgi un katrs individuāli apgūsim uzņēmumu pielietotās TOC (ierobežojumu teorijas) un LEAN pieejas, kā dubultot savu un savas komandas/organizācijas produktivitāti. Pētīsim, kā radīt lielāku rezultātu, strādājot gudrāk.

Demo meistarklases laikā dalībnieki:

 • Piedalīsies TOC un Lean procesu uzlabošanas simulācijas spēlē;
 • Izbaudīs TOC un Lean principu darbību praksē;
 • Ieraudzīs un pieredzēs reālus un izmērāmus ieguvumus, ko dod šo principu ieviešana;
 • Pārliecināsies par iespējamo potenciālu un ieguvumiem, mācīties un attīstīt sevi, lai varētu šos principus pēc tam ieviest savā uzņēmumā.


Demo treniņu vadīs Jānis Zēlavs – “MIND Management” biznesa attīstības risinājumu un apmācību programmu veidotājs un vadītājs, sertificēts biznesa vadības, līderības un komandu koučs ar 22 gadu pieredzi biznesa attīstībā un vairāk kā 15 gadu pieredzi apmācību programmu radīšanā un vadīšanā. 

Kompetenču izmantošana darbinieku attīstībai, 21.gs. jaunās kompetences

Olga Dzene, Ilva Bērziņa, Trivium, EXPgroup

Šo semināru vadīs 2 profesionāles, Olga Dzene un Ilva Bērziņa, par 21. gs. kompetencē un kompetenču izmantošanu darbinieku attīstībai.

Olga Dzene – līderības attīstības eksperte, TRIVIUMS trenere un sertificēts koučs. Konsultē darba izpildes vadības un personāla attīstības sistēmu jomās. Palīdz izstrādāt un ieviest kompetenču modeļus organizācijās, veic augsta līmeņa vadītāju novērtēšanu.

Ilva Bērziņa- EXPgroup vadītāja, kuri nodarbojas ar personāla atlasi, personālvadību un darbinieku novērtēšanu.


Kompetenču izmantošana darbinieku attīstībā

• Kompetenču pieeja uzņēmumā. 

• Personāla vadības procesi, kuros kompetenču pieeja var dot labumus. 

• Kompetenču modelis, kā organizācijas orientieris darbinieku un vadītāju attīstībā.

• Kompetenču novērtēšanas metodes.

• Kompetenču attīstības pieejas organizācijā.

MAINĪTS DATUMS: Diskusija- Ko varam darīt savu darbinieku labizjūtas (well-being) labā un kāpēc?

Gundega Dambe, Eva Selga, LPVA

Diskusija par darbinieku labizjūtu, ko varam darīt un kāpēc?

Diskusijas sākumā tiks pastāstīs par pieredzi no Kanādas konferences par labizjūtu darba vietā un pēc tam diskusija par darba devēja iespējām labizjūtas nodrošināšanā.

Plānotie Darba likuma grozījumi, jaunākā tiesu prakse un citas darba tiesību aktualitātes.

zv. adv. Andis Burkevics, zv. adv. Māris Simulis, ZAB, Sorainen

Par darba tiesību aktualitātēm stāstīs Sorainen Latvijas biroja vadošais speciālists, zvērināts advokāts Andis Burkevics un zvērināts advokāts Māris Simulis.

Darba aizsardzības likumā 2020. gada 1. jūlijā stāsies spēkā grozījumi, kuri, cita starpā, pirmo reizi definēs, kas ir “attālinātais darbs” un atbilstoši precizēs darba devēja pienākumus darba aizsardzības jomā. Identisku “attālinātā darba” definīciju plānots iekļaut arī Darba likumā.

Šīs un vēl citas svarīgas izmaiņas, piemēram, atvieglotu darba līguma izbeigšanas kārtību attiecībā uz personām ar invaliditāti darbinieku skaita samazināšanas gadījumā, darba tiesisko attiecību pastāvēšanas prezumpcijas ieviešanu paredz 2020. gada 16. janvārī Valsts sekretāru sanāksmē izsludinātie grozījumi Darba likumā.

Tiksiet informēti arī par būtiskākajiem jaunumiem tiesu prakses attīstībā.


Forums LĪDERE

Forums Līdere, Forums Līdere

Jau trešo gadu Forums LĪDERE veltīts tieši Tev - aktīvai, atvērtai, uz izaugsmi un attīstību vērstai sievietei. Sievietei uzņēmējdarbībā, politikā, mākslā, zinātnē un tehnoloģijās. Sieviete karjerā un ģimenē. 

Pievienojies, lai vienkopus uzklausītu interesantus un aizraujošus pieredzes stāstus, profesionālu treneru padomus, lai attīstītu savas prasmes un kompetences, lai smeltos zināšanas un atjaunotu enerģiju, lai ietu tālāk un iedvesmotu citus.

Pieteikšanās forumam šeit- https://www.forumslidere.lv/ 

“VIZUALIZĒT PROBLĒMAS UN RAST RISINĀJUMUS uzņēmumos un organizācijās”

Helga Brigemane, Kristīna Ēreta, Kristofers Klītmanis, Sistēmiskā konsultēšana

Pieteikšanās: ŠEIT

LPVA biedriem atlaide!

Seminārā tiks aplūkotas šādas sistēmiskās vizualizācijas metodes:

 • problēmas-risinājuma izkārtojums,
 • telpas modelis,
 • scenārija tehnika,
 • stratēģiju attīstīšana,
 • darbs ar vizualizācijas enkuriem,
 • struktūras skices ar figūrām,
 • laika līnija,
 • vizualizācijas metodes, ja nav zināms pasūtījuma saturs,
 • pašrefleksija sarežģītās situācijās, kurās jāpieņem lēmums.

Vairāk info par semināru: SEMINĀRS

Vadītāju konference EBIT

EBIT, Vadītāju konference EBIT

KONFERENCE TIEK PĀRCELTA UZ JŪNIJA SĀKUMU!

Vadītāju konference biznesa, vadības un ekonomikas līderiem. Pilna diena jaunām iespējām un idejām.

Par Ceturto industriālo revolūciju, jaunām konkurences perspektīvām, nākotnes vadību un iesaistītajiem darba ņēmējiem, inovācijām tehnoloģiju jomā, veiklību uzņēmējdarbībā un destruktīvajiem apstākļiem, par pasaules ekonomisko un politisko situāciju 2019. gadā, Eiropu un tās nākotni, vadības mākslas nākotni, uzņēmējdarbības modeļiem un tendencēm, kas maina mūsdienu pasauli, par klientu pieredzes izpēti un cerētā rezultāta pārsniegšanu u.c.

Pasākumam reģistrācija šeit- https://www.vaditajukonference.lv/  

LPVA bieriem atlaide! Ievadot kodu LPVAGCA20 eur 20.00 atlaide!

Māršala Goldsmita meistarklase “Mūsdienu līderības māksla”

Māršals Goldšmits, Business Education Plus

Pirmo reizi Baltijas valstīs uzstāsies pasaulē pazīstamais biznesa treneris, koučs, 41 grāmatas autors un līdzautors ar meistarklasi "Mūsdienu līderības māksla"

Šajā meistarklasē tiks runāts par to kā palīdzēt veiksmīgiem vadītājiem kļūt vēl labākiem, izveidot uzvarētāju komandas, koučot darbiniekus un stiprināt viņu līdzdalību.

Pabeidzot meistarklasi, dalībnieki:

 1. spēs praktizēt un būs gatavi pielietot apsteigšanas tehniku- interaktīvu apmācību metodoloģiju, kas ar panākumiem tiek īstenota visā pasaulē;
 2. būs apguvuši un gatavi pielietot “Ieinteresēto pušu piesaistes” pieeju;
 3. būs apguvuši, kā rīki mūsu vidē var veicināt mūsu panākumus un būt gataviem izmantot strukturētu pieeju izaugsmes vadībā un komandas veidošanā.

Pēc 1. marta LPVA Biedriem 10% atlaide! Pieteikšanās uz pasākumu, rakstot uz welcome@bep.lv

Konference Biohacking- diskusiju panelis "Labizjūta darba vietā"

Eva Selga, Gundega Dambe u.c., LPVA

LPVA šī gada tēma ir "Labizjūta darba vietā", tādēļ LPVA piedalīsies konferencē Biohacking, kurā būs diskusija par šo tēmu ar citiem profesionāļiem, lai vairāk runātu par šo tēmu un informētu, ka apkārtējā vide ietekmē veselību, labsajūtu, dzīves kvalitāti.

Šī gada 3. un 4. aprīlī Rīgā, "H2O 6" centrā notiks veselībai un dzīves kvalitātes uzlabošanai veltīts samits "Health Performance Riga 2020", kas pulcēs darba devējus, uzņēmējus un veselīga dzīvesveida entuziastus no dažādām valstīm. 

Šis būs jau trešais Latvijas biohakeru rīkotais starptautiskais pasākums par veselības uzlabošanu. Samita mērķis ir vairot veselības pratību gan indivīda, gan uzņēmējdarbības vides līmenī – apgūt, kā darba devēji ar zinātnes, medicīnas un biohakinga rīku kompleksu var uzlabot komandas produktivitāti un radīt tādu darba vidi, kas pozitīvi ietekmēs arī finanšu rādītājus.

Divu dienu garumā uzstāsies 30 eksperti no Īrijas, Šveices, Baltijas, Skandināvijas, Krievijas un citām valstīm, pārrunājot ķermeņa, inteliģences un vides nozīmi un sniedzot praktiskus padomus dzīves kvalitātes uzlabošanai ar tehnoloģiju, zinātnes un dabas palīdzību.

Pasākuma ietvaros piedāvāsim vērtīgas, izglītojošas lekcijas un meistarklases trīs dažādās skatuvēs - ĶERMENIS, INTELIĢENCE, VIDE. Pulcēsim arī dažādus sadarbības partnerus, lai pasākuma apmeklētājiem būtu iespēja nogaršot gardu laimīgo kafiju un uzlādēties ar uzkodām, kā arī iepazīties ar dažādiem inovatīviem produktiem.

Samits ir paredzēts visiem, kuri ir gatavi mainīt savus paradumus, izprast sevi un savu ķermeni, kļūt laimīgāki, veselīgāki un veiksmīgāki.

Biļešu iegāde un plašāka informācija: biohacking.lv

LPVA biedriem 20% atlaide. Atlaižu kods-  LPVA

Savukārt uzņēmuma kolektīvam mega atlaide:

 • Ja nāk 5+ darbinieki, tad 40% atlaidi, 
 • Ja nāk 10+ darbinieki, tad 50% atlaidi.

ATCELTS! Veselības veicināšanas pasākumi darba vietā

Gundega Dambe, Latvijas Personāla vadīšanas asociācija

26. March, 2020, 14:00 - 17:00
Apraksts

Joprojām darba devēju aktualitāte ir produktivitāte, ko bieži skatām kontekstā ar darbinieku labbūtību. Bet viens no labbūtības elementiem ir veselība. Sakārtota veselība ir viens no būtiskākajiem elementiem, lai mēs darbā justos labi. Cilvēka veselība ir atkarīga no dažādiem faktoriem- dzīvesveida, iedzimtības, paradumiem, vides, utml. 

Seminārā runāsim par to, kādus veselību veicinošus pasākumus varam organizēt darba vietā, lai samazinātu kavējumus slimības dēļ, uzlabotu darbinieku fizisko un mentālo veselību. 

Vadītāja: Gundega Dambe, LSK cilvēkresursu attīstības un veselības veicināšanas programmas vadītāja.

ATCELTS! Veselības iestāžu darba grupa

Gundega Dambe, LPVA

20. March, 2020, 14:00 - 16:00
Apraksts

Veselības iestāžu darba grupa

ATCELTS! Vesels un iesaistīts: darbinieku labbūtības pieeja

Laima Buša, Sertificēta darba aizsardzības eksperte

19. March, 2020, 14:00 - 17:00
Apraksts

par semināru - Labbūtības pieeja.pdf

Arvien biežāk personāla vadības vidē dzirdam par “darbinieku labbūtību”. Šajā seminārā mēģināsim izprast, kādas ir labbūtības sfēras un kas ir galvenie principi, domājot par labbūtības iniciatīvu ieviešanu savā uzņēmumā. Pasākuma gaitā pieskarsimies tādiem jautājumiem kā:

 • Labbūtība – kas tā īsti ir?
 • Ko nozīmē veselības kultūra un kādēļ tā ir tik būtiska?
 • Kā labbūtība var palīdzēt uzņēmumam?
 • Kas strādā un kas nestrādā labbūtības iniciatīvās?
 • Ko var darīt ar ierobežotiem resursiem?
 • Mana personīgā labbūtība.

Konference Cilvēkfaktors

Cilvēkfaktors, ADDC

13. March, 2020, 09:30 - 18:00
Apraksts

Par konferenci tuvāka informācija ŠEIT

Reģistrācija

LPVA biedriem atlaide līdz 31.12.2019.

Eneagramma- instruments sevis izprašanai un sadarbībai ar līdzcilvēkiem

Nadežda Doroņina-Koltan, Sapņu osta

10. March, 2020, 14:00 - 17:00
Apraksts

Eneagramma ir viens no senākajiem personības izpētes instrumentiem. Atklājot savu eneagrammas tipu, varam attīstīt savas profesionālās prasmes un pārliecību, pieņemt lēmumus, izdarīt viedākas izvēles un apzināti vadīt savas reakcijas uz ārējiem impulsiem.

Šīs tikšanās mērķis ir iepazīstināt dalībniekus ar pamata personības tipiem, to veidošanās mehānismu, raksturīgāko uzvedību, domāšanas veidu un motivāciju, sniegt ieteikumus, kā sekmīgāk veidot komunikāciju ar atšķirīgiem personības tipiem, kā arī piedāvāt katra personības tipa izaugsmes vadlīnijas.

Vadītāja: Nadežda Doroņina-Koltan savā jomā darbojas un apmāca cilvēkus jau kopš 1993. gada. Nadežda specializējas organizāciju vadībā un biznesa psiholoģijā, kas ļauj teorētiskās zināšanas labi pielietot biznesa mērķu sasniegšanai praksē.


Seminārs būs KRIEVU valodā.

Emocionālā inteliģence darbā

Inese Sila, LPVA

27. February, 2020, 14:00 - 17:00
Apraksts

Emocionālā inteliģence ir vairākkārt svarīgāka par IQ, lai gūtu panākumus darbā vai personiskajā dzīvē.

Radošuma konference "Subject: Creativity"

Mārtiņš Gineitis, LV

21. February, 2020, 09:30 - 17:30
Apraksts

Radošo industriju konference "Subject: Creativity"

Pieteikšanās: https://www.subjectcreativity.lv/lv/ 

LPVA biedriem atlaide!

Sarežģītā komunikācija

Jeva Karabeško, Teamcoach

17. February, 2020, 14:00 - 17:00
Apraksts

Sarežģītās komunikācijas pieredze ir katram. Nav brīnums, ka ar laiku mēs sākam izvairīties no šādām sarunām jo, lai tās veiktu, mums ir nepieciešama papildus piepūle. Tajā pašā laikā tās liek mums just diskomfortu, varbūt pat nedrošību. Pastāv pieeja, kura balstās uz zināšanām par cilvēka reakcijām uz to, ko viņš redz un dzird. Pielietojot to, ir vieglāk atrast kopīgo valodu un nonākt pie visām pusēm apmierinoša rezultāta.

Jeva Karabeško, pieaugušo apmācības speciālists, komandu koučs,
www.teamcoach.lv

Aleksandra Frīdmana meistarklase "Grupas darba vadīšana: sanāksmes, sesijas, prāta vētras"

Aleksandrs Frīdmans, LV

4. February, 2020, 10:00 - 17:00
Apraksts

Menedžments, grupas darba paņēmieni. 

Pieteikšanās: https://www.bep.lv/ 

LPVA biedriem atlaide!

Veselības iestāžu darba grupa

Gundega Dambe, LPVA

31. January, 2020, 14:00 - 16:00
Apraksts

LPVA_Veselības grupa_31.01.2020.pdf

Tikšanās tēma - Wellbeing - darbinieku labizjūta un izaicinājumi veselības aprūpes iestādē .
Tiks apspriests:

 • Labizjūtas jēdziens un starptautiskie pētījumi (CIPD, Times, u.c)
 • personāla labizjūtu ietekmējošie faktori un to nozīme darba snieguma un efektivitātes vadībā.
 • Veselības ministrijas pieredzi darbinieku labizjūtas  veicināšanā
 • izaicinājumiem, ar ko saskaramies.

Degt par savu darbu, bet neizdegt

Evija van der Beek, Supervizore, koučs

31. January, 2020, 10:00 - 13:00
Apraksts

Stress un izdegšana var skart jebkuru cilvēku, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, pieredzes vai ieņemamā amata, jo to rašanos ietekmē ļoti dažādi ikdienā sastopami dinamiskās profesionālās vides un ikdienas dzīves faktori. Šo iemeslu dēļ ir ieteicams iemācīties laicīgi atpazīt stresorus, pamanīt stresa izraisītas reakcijas un nepieciešamības gadījumā – zināt ko darīt, pie kā vērsties, ja ir aizdomas par pirmajām izdegšanas pazīmēm.

Jaunas metodes vadītāju saliedēšanai

Edīte Kalniņa, VNĪ

24. January, 2020, 14:00 - 17:00
Apraksts

MBTI present2 LPVA.pptx

Praktiskais seminārs ar vairāk nekā 20 spēles veida izglītojošām metodēm un to izmantošanu mācību un darba procesā "Metožu karuselis" https://www.facebook.com/events/469227737127780/ 

Jaunas metodes vadītāju saliedēšanai

Jevgēņija Gorjanska treniņš “Pārdošana bez bremzēm”

Jevgēņijs Gorjanskis, LV

24. January, 2020, 10:00 - 18:00
Apraksts

Pārdošanas tehnikas un tehnoloģijas

Pieteikšanās: https://www.bep.lv/ 

LPVA biedriem atlaide!

Jaunākās tendences personāla vadībā

Eva Selga, Gundega Dambe, Agrita Ribkinska u.c., LPVA

15. January, 2020, 14:00 - 17:00
Apraksts

Atziņas no Nicas konferences.pptx.pdf

LPVA 15.01. prezentācija.ppt

Onboarding_HRconf_14.01.2020.pptx

Platformas par onboarding:

 • Cake HR https://cake.hr/features/onboarding; fokuss uz procesa automatizāciju, lokāls tool
 • Enboarder https://enboarder.com/; fokuss uz darbinieka pieredzi
 • Talmundo https://www.talmundo.com/; fokuss uz darbinieka pieredzi
 • Greenhouse https://www.greenhouse.io/; fokuss uz procesa automatizāciju

Atziņas no HR konferencēm Maskavā un Nicā.

Iedvesmai un līdzsvaram 2020

Trainig Lab, Training Lab

10. January, 2020, 10:00 - 17:00
Apraksts

Pieteikšanās, rakstot e-pastā diana@traininglab.lv 

LPVA biedriem atlaide!


Uzdāvini sev un kolēģiem iespēju būt gada jaudīgākajā konferencē un Training Lab 4.dzimšanas dienas ballītē!

Pasākuma mērķauditorija: vadītāji, HR, kā arī labāko vadītāju labākie darbinieki, un jebkurš, kurš vēlas paņemt atelpas mirkli un paskatīties uz lielo bildi, pirms mesties atpakaļ darbos.

Kādēļ: Jo konferencē aptversim visas svarīgākās ikdienas jomas: nākotnes ekonomiskās tendences, pašattīstību, balansu, produktivitāti, kā arī motivāciju.

Uz mūsu skatuves kāps:

 • Peep Vain, Pipedrive līdzdibinātājs, pārdošanas un vadības treneris, (Igaunija) - “Borders of self-development”

 • Andris Šuvajevs, ekonomikas antropologs - “Ekonomiskā distopija”

 • Laura un Andis Arnicāni, Seekthesimple.com - “Solis tuvāk būtiskākajam”

 • Mārtiņš Aleksandrovičs, vīrs ar dzelzs potītēm, motofrīstaila pilots - “Apziņas (ne)robežas”

 • Brigita Mironova, Training Lab pārdošanas un klientu apalpošanas  trenere, Ledusskolas dibinātāja - “Aukstums kā iespēja”

 • Kaspars Breidaks, radiobalss / aktieris “5 soļi pretī dzīvespriekam”

 • Sandis Inzelbergs, Latvijas sporta jogas čempions - “No sāpēm līdz talantam”

 • Michel Dennler, UNIC AG, (Šveice) “Holocracy - leading without leaders”

 • Kā arī, būs vairāki muzikālie pārsteigumi!

Ieraksti no: