Latvijas Personāla vadīšanas asociācija rekomendē Personāla speciālistu!

Ja meklē jaunu kolēģi personāla nodaļā, sazinies ar Aiviju Aleksi!

Aivijai ir plaša darba pieredze gan darbā ar klientiem, gan kā personāla speciālistei. Pēdējā darba vieta bija biedrībā "Latvijas sarkanais krusts", kur darba pienākumi bija personāla lietvedības un citu dokumentu sagatavošana, noformēšana un kārtošana atbilstoši LR likumdošanas prasībām un normatīvajiem aktiem, datu ievade un aktualizēšana finanšu kontroles sistēmā, atskaišu sagatavošana. Viņa ir sniegusi atbalstu kolēģiem personāla jautājumos.

Aivija šogad ieguvusi bakalaura grādu Rīgas Tehniskajā universitātē iestāžu darba organizācijā un vadībā un iegūta personāla vadītāja kvalifikācija. 

Kā personāla speciālistei, Aivijai piemīt augsta atbildības sajūta, pievērš uzmanību kārtībai un precizitātei, atsaucīga, zinātkāra un pacietīga. 

Ja šķiet, ka Aivija iederētos jūsu organizācijas komandā, tad ar plašāku darba pieredzi un kontaktiem vari iepazīties šeit.

Rekomendāciju iegūšanai lūgums sazināties ar Gundegu Dambi, LPVA valdes priekšsēdētājas vietnieci un biedrība "Latvijas sarkanais krusts" cilvēkresursu attīstības un veselības veicināšanas programmas vadītāja, zvanot uz 29481551.