15. September, 2021, 14:00 - 15:00
Pieejamo vieto skaits: 25

Mēs dzīvojam pārmaiņu laikmetā un ierastā lietu kārtība mainās. Strauji mainās biznesa vide, mainās organizācijas un mainās cilvēki. Nepieciešamība pēc jaunām stratēģijām, jauniem produktiem un risinājumiem pieaug. Organizācijām ir jāpielāgojas pārmaiņām, kuru ietvaros konkurence par darba tirgū pieejamiem profesionāļiem pieaug. Profesionāļi arvien vairāk uzmanību pievērš organizācijas reputācijai, korporatīvajai atbildībai un ilgtspējai.


Darbinieka atalgojums ir arī viena no lielākajām izmaksu pozīcijām organizācijas budžetā. Lai virzītos tālāk, ir svarīgi atrast pareizo līdzsvaru starp organizācijas biznesa mērķiem, darbinieku atalgojuma stratēģiju un cilvēku vadības politiku.


SIA "Fontes Vadības Konsultācijas" vecākā konsultante Kristiana Boša pastāstīs par svarīgākajām darba tirgus un atalgojuma tendencēm 2021.gadā.

 

Vebinārs notiks online. Piekļuves saite uz vebināru tiks nosūtīta dienu pirms vebināra. LPVA biedriem dalība vebinārā bez maksas. Vebināra viesiem dalības maksa pasākumā Eur 45.00.


Prezentācija - Darba tirgu un atalgojuma tendences 2021 - vebinārs 15.09.2021.pdf

Pasākumam vairs nav iespējams pieteikt jaunus dalībniekus.