20. April, 2021, 14:00 - 16:00
Pieejamo vieto skaits: 73

Laikā, kad uzņēmumi aizvien biežāk saskaras ar nepieciešamību stāties pretī jaunai realitātei un izaicinājumiem personālvadības jomā, ir vērtīgi uzzināt, kā paši darba ņēmēji vērtē savu darbavietu, cik apmierināti viņi ir un vai un kā ir mainījusies viņu piesaistība?

Šī gada sākumā vadošā pētījumu kompānija Kantar, izmantojot specializēto TRI*M™ Darbinieku piesaistības (TRI*M Employee commitment) un inovatīvo Augsta snieguma organizācijas (HiPO – High Performance Organisations) metodi, veica reprezentatīvu Latvijas darba ņēmēju pētījumu ar mērķi noskaidrot, kāda ir Latvijas strādājošo piesaistība savai darbavietai un kāds ir Latvijas uzņēmumu / iestāžu snieguma vērtējums darbinieku skatījumā.


Pētījums tiek realizēts regulāri reizi divos gados jau kopš 2005.gada un tā rezultāti sniedz atbildes:

  • Kādas ir darba vides tendences Latvijā un kā darbinieki ir pielāgojušies jaunajai situācijai?
  • Kāda ir Latvijas strādājošo piesaistība savam darbam un darba vietai? Vai un kādas izmaiņas darbinieku piesaistībā ir notikušas pēdējo divu gadu laikā?
  • Kāda ir darbinieku situācija Baltijā?
  • Kas raksturo augsta snieguma organizācijas (HiPO)? Vai Latvijas uzņēmumi / iestādes darbinieku vērtējumā ir augsta snieguma organizācijas? 
  • Kādas darbinieku skatījumā ir Latvijas uzņēmumu / iestāžu stiprās un pilnveidojamās puses to veiksmīgai attīstībai un pārvaldībai?


Ar pētījuma rezultātiem Jūs iepazīstinās:

  • Dace Goško, Kantar Vecākā klientu vadītāja, personāla pētījumu eksperte, M.Sc. socioloģijā un M.Sc. menedžmentā
  • Ilze Gansone, Kantar Klientu vadītāja, personāla pētījumu eksperte, M.Sc. socioloģijā 


Vebinārs notiks online. Piekļuves saite uz vebināru tiks nosūtīta dienu pirms vebināra.

LPVA biedriem dalība vebinārā bez maksas. LPVA viesiem dalības maksa vebinārā Eur 45,00 (ieskaitot PVN).

Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.