19. January, 2021, 10:00 - 11:00
Pieejamo vieto skaits: 15

LPVA_Mobilly_19.01.2020.pdf

Mobilly ir plaši zināms rīks, ērta aplikācija, kas atvieglo ikdienu, ietaupa laiku un naudu. Tāpat šo rīku var izmantot ne tikai autostāvvietu izmantošanā, sabiedriskā transporta biļešu apmaksāšanā, bet arī uzņēmuma darbinieku labbūtības veicināšanā. Vebinārs par mūsdienīgu risinājumu “Mobilly labumi”, kas palīdz uzņēmumiem nodrošināt saviem darbiniekiem “labumus” (piemēram, pusdienas) un ļauj pielāgoties dažādām darbinieku vēlmēm.  Šajā tikšanās reizē tiks iepazīstināts ar Mobilly labumu rīku, kas ir risinājumi darbinieku labumu sistēmas efektīvai un ērtai pārvaldībai, iesaistes un motivācijas veicināšanai, uzņēmuma izdevumu samazināšanai. 

Mobilly labumu rīku prezentēs Valdis Bergs, MobillyTX valdes priekšsēdētājs, kurš pastāstīs par 2020. gadā izstrādāto produktu - “Mobilly labumi”. “Mobilly labumi” ir lietotne, ar kuru iespējams nodrošināt darbiniekiem norēķināšanos par dažādiem pakalpojumiem, ko piešķīris uzņēmums (piemēram, pusdienas, transports u.c.). Valdis pastāstīs arī par jaunumiem likumā – par atbalstu attālināti strādājošajiem darbiniekiem,

un ar pieredzes stāstu dalīsies uzņēmuma SIA "Tet" pārstāve Vita Eglīte. Vita Eglīte dalīsies ar savu pieredzi, kāpēc SIA Tet izvēlējās Mobilly risinājumu, kā ir mainījusies darbinieku interese par labumiem pēc norēķinu risinājuma maiņas, kādi ir secinājumi pēc pirmā sadarbības gada un kādas ir darbinieku atsauksmes. 


Vebinārs notiks online, Zoom platformā. Piekļuves saite uz vebināru tiks nosūtīta dienu pirms vebināra.

Pasākumam vairs nav iespējams pieteikt jaunus dalībniekus.