24. November, 2020, 11:00 - 12:00
Pieejamo vieto skaits: 0

Ilze_Rassa_Personīgais_Zimols_Darba_Pieredzes_Uzlabošanai_Izdales_Materials.pdf

Šobrīd daudzas organizācijas kā prioritāti ir izvirzījušas darbinieka pieredzes stiprināšanu. Atsevišķas darbinieka personīgā zīmola izkopšanas aktivitātes vai pat programma var būt Jūsu organizācijā jauna pieeja darbinieka pieredzes uzlabošanā. Turklāt šāda pieeja var ne tikai noturēt darbinieku, bet arī piesaistīt jaunus talantus.

Semināru piedāvā Ilze Rassa, komunikācijas arhitekte un personīgā zīmola meistare. Gandrīz 20 gadus viņa ir palīdzējusi Baltijas valstu uzņēmumiem, to vadītājiem un vadības komandu pārstāvjiem, kā arī Latvijas Valsts prezidentam veidot reputāciju. Šobrīd savā pieredzē un zināšanās dalās ar plašāku auditoriju.

Ilze semināra laikā skaidros, kādā veidā ir iespējams uzlabot darbinieka pieredzi, palīdzot izkopt un attīstīt darbiniekam savu zīmolu, kādu labumu tas sniegs ne tikai pašam darbiniekam, bet arī organizācijai, kā personīgā zīmola programmu ir iespējams izmantot uzņēmuma darba devēja tēla mārketingā un komunikācijā. Būs daudz praktisku piemēru, īpaši no ASV Fortune 500 labākajiem darba devējiem.

Vairāk informācijas par Ilzi Rassu un personīgā zīmola izkopšanas tēmu: www.ilzerassa.com vai Faceboo/boostyourpersonalbrand


Pasākums notiks online, MS Teams platformā. Pēc Jūsu reģistrācijas apstiprinājuma, dažas dienas pirms vebināra, e-pastā saņemsiet MS Teams uzaicinājuma saiti.

Pasākumam vairs nav iespējams pieteikt jaunus dalībniekus.