11. September, 2024, 14:00 - 16:00
Pieejamo vietu skaits: 36

Problēmas ieskicējums: Pieredze, saistībā ar mākslīgā intelekta rīku izmantošanu, runājot ar personālvadības speciālistiem un vadītājiem, parasti svārstās ap "esam mēģinājuši ChatGPT, un redzu potenciālu, bet nezinu, kā to pielietot savā ikdienā tieši darbā". Tai pašā laikā ChatGPT ir tikai neliela daļa no mākslīgā intelekta sniegtajām iespējām personīgajai un uzņēmuma produktivitātei, jo tirgū ir pieejami neskaitāmi mākslīgā intelekta rīki, kas veidoti ar tādiem lielajiem valodu modeļiem kā GPT (kas ir ChatGPT pamatā). Turklāt, pateicoties platformām kā Make, šos valodu modeļus var integrēt savās darbplūsmās, lai ātri ieviestu "gudrās" automatizācijas. Vebinārā gan iemācīsimies efektīvāk lietot AI asistentus, gan arī paplašināsim redzesloku uz to, ko var izdarīt asistenti un lielie valodu modeļi kopumā.

 Semināra mērķis: Izprast mākslīgā intelekta tehnoloģiju nozari / efektīvi iemācīties lietot AI asistentus (kā ChatGPT vai Claude) / paplašināt redzesloku attiecībā uz AI pielietojumiem ikdienā

 Programma:

1. daļa: pamatizpratne par AI

    • Vai AI ir kārtējais haips vai tehnoloģiskā revolūcija? Kā par šo domāt?
    • Kā strādā GenAI un LLM (large language models jeb lielie valodu modeļi)
    • Ko tad īsti var paveikt ar AI, un kas pagaidām ir ārpus tā iespējām? 
    • Kad ir vērts izmantot valodu modeļus kā AI asistentu, un kad labāk izvēlēties API integrāciju?
    • Kā risināt problēmas, piemēram, modeļu halucinācijas, atsauču trūkumu un citus ierobežojumus?

2. daļa: efektīva AI asistentu lietošana

    • Ko var paveikt ar ChatGPT un Claude un kādi ir populārākie pielietojumi katrā jomā?
    • Kā efektīvi strādāt ar AI asistentiem (sarunbotiem) un kā tos iekļaut savā ikdienas darbplūsmā? Kāpēc katram sarunas kontekstam ir savi specifiski uzdevumi?
    • Kas ir RACEF ietvars (Role, Action, Context, Examples, Format) un kā to izmantot, veidojot uzvednes (promptus)?
    • Kā labāk izmantot sarunbotus latviešu valodā?

3. daļa: ieskats AI rīkos un automatizācijās

    • Kā izveidot uz savu informāciju trenētu sarunbotu? Kādi ir to potenciālie pielietojumi personālvadībā?
    • Kādi ir daudzsološākie AI rīki personālvadībā?
    • Kā izveidot savas darbplūsmu automatizācijas, kurās iekļauts AI?

Mērķauditorija: speciālisti un vadītāji personālvadībā, kā arī uzņēmumu vadītāji, kas vēlas gūt ieskatu par MI iespējām noteiktā uzņēmuma jomā, izmantojot HR kā piemēru

 

Informācija par mani: Jānis Kreilis, mākslīgā intelekta apmācību uzņēmuma AIAcademy.lv un AI tehnoloģiju jaunuzņēmuma Hyperscan līdzdibinātājs. Jānis mācījies Pensilvānijas (bakalaura grāds) un Kolumbijas (maģistra grāds) universitātēs, kā arī pasniedzis Stokholmas Ekonomikas augstkolā Rīgā. Uzņēmuma attīstībā mākslīgo intelektu izmanto visās jomās, sākot ar pašu Hyperscan sistēmas būvēšanu, un beidzot ar pārdošanu, talantu piesaisti, mārketingu un uzņēmuma vadību. Uzstājies HR Week Latvia, TEDx, GenAI Summit Riga, kā arī citās personāla un tehnoloģiju jomām veltītās konferencēs. 

Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.