5. June, 2024, 10:00 - 11:30
Pieejamo vieto skaits: 12

Kāpēc darbinieki aiziet no darba neilgi pēc darba uzsākšanas? Kāpēc mūsdienās tik liela problēma ir “klusā aiziešana”? Vai pie vainas ir organizācijas kultūra, neatsaucīgs vadītājs vai konkrētā pozīcija bija neatbilstoša kandidāta personībai? Varbūt kandidāts neiederējās konkrētajā komandā? Uz šiem un citiem jautājumiem kā kandidātu personības izvērtēšana var sekmēt sekmīgāku pozīcijas- kandidāta atbilstību meklēsim atbildes kopā!

 Ieguvumi:

 Tripod Link Vecākās konsultantes un koučes - Lauras Šīmanes-Vīgantes – uz praktiskiem piemēriem balstīta prezentācija, kāpēc personības testi ir lietderīgi personāla atlasē.

Laura pastāstīs par testu veidiem, zinātnisko pamatojumu, validitāti, mītiem, pielietojuma iespējām atlasē, komandu kontekstā  un citiem Jums  aktuāliem jautājumiem.

Visi dalībnieki iegūs iespēju bez maksas izpildīt personības pašnovērtējuma anketu NEO-TRI/2 un semināra laikā iegūt detalizētu rezultātu skaidrojumu.

Tāpat uzzināsiet iespējas, vai un kā pats var kļūt par licencētu profesionālo testu lietotāju un atbalstu savām komandām.

Katras dalībnieks iegūs 20% atlaidi kādām no Tripod Link apmācībām līdz gada beigām.

 

Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.