25. April, 2024, 14:00 - 17:00
Elizabetes 45/47 (ieeja no Jeruzalemes ielas puses 2.stāvā) karte
Pieejamo vieto skaits: 23

Izmantojot mataforiski asociatīvās kartiņas, apgūt jaunu rīku, instrumentu darbam ar kolēģiem, gūt labas komunikācijas pieredzi, saņemt pozitīvas emocijas. Darbojoties darbnīcā reflektēt par savu esošo un vēlamo situāciju.

Autore radījusi metaforiski asociatīvo kartiņu komplektu ar nosaukumu “Ceļš”, kas ir paredzēts kā instruments (metode) palīdzošajās profesijās strādājošiem speciālistiem darbā ar cilvēkiem. Palīdz atrast atbildes uz jautājumu - "Kur ir mans ceļš?", "Kāds ir mans ceļš? ", "Vai eju pa "pareizo" dzīves ceļu?".

Ceļš pie sevis un pie citiem - tas ir rotaļīgs un arī atbildīgs process, piedzīvojums, kurā pats cilvēks un arī sastaptais cilvēks atklājas kā liels noslēpums!

 

Darbnīcas autore: Anita Kampe

Maģistra grāds sociālajā darbā. Suprvizora/konsultanta pārrauga profesionālā kvalifikācija (Eiropas Kristīgā akadēmija)

Komunikāciju zinātņu bakalaura grāds (Latvijas Universitāte)

Grāmatas  (pasaka pieaugušajiem) “Meitene ar taureņiem dvēselē” un dzejoļu krājuma “Un nākamajā mirklī jāmīl” autore.

Dalībnieki varēs iegūt sertifikātu par darbnīcas apmeklējumu!

Darbnīcas dalībnieki varēs iegūt kartiņu komplektu ““Ceļš” -  pie sevis un citiem” īpašumā ar 10 % atlaidi norises dienā.

 

METAFORISKI ASOCIATĪVĀS KARTIŅAS

Vēsture: Mākslinieks un mākslas vēsturnieks Eli Ramans1975. gadā izveidoja kārtis, tajās ir dažādi attēli un situācijas. 1983. gadā psihoterapeits Morics Egetmeijers (Moritz Egetmeyer) nolēma to izmantot savā darbā ar klientiem. 

Kartīšu attēli (MAK) ir spēcīga un interesanta metode, ko izmanto psihoterapijā, koučingā, sociālajā darbā un citās terapijas jomās, stimulē mūsu intuīciju un emocijas, palīdzot iegūt informāciju no zemapziņas, ko cilvēks neapzinās vai kas var būt paslēpta zem dažādām psiholoģiskām aizsargreakcijām.

Būtība: Šo metodi var izmantot arī ikdienā, kad nepieciešams pieņemt lēmumu, attīstīt radošumu, radīt jaunas idejas, veidot, vai uzlabot komunikāciju, ja kaut kas uztrauc, palīdz saprast uztraukuma iemeslus, tos formulēt, ieskatīties sevī un atrast kā iekšējus, tā arī ārējus resursus, ieraudzīt izeju no sarežģītām situācijām.

Pasākumam vairs nav iespējams pieteikt jaunus dalībniekus.