28. September, 2023, 10:00 - 11:30
Pieejamo vieto skaits: 44

Gan darba devējiem, gan darbiniekiem pašlaik ir jādarbojas pietiekami sarežģītos, grūti prognozējamos un mainīgos apstākļos, ko ietekmē globālie ģeopolitiskie un ekonomiskie satricinājumi.

Lai sekotu līdzi darbinieku kopējam emocionālajam noskaņojumam, “izdegšanas” riskiem un citiem būtiskiem ar darbu un darba vidi saistītiem jautājumiem, pētījumu kompānija Kantar regulāri veic dažādas darbinieku aptaujas. Šajā vebinārā kopīgi ielūkosimies jaunākajos Kantar veikto pētījumu rezultātos, meklējot atbildes uz katram personāla un organizācijas vadītājam svarīgiem jautājumiem:

  1. Kāda ir darbinieku kopējā apmierinātība ar darbu? Kādas apmierinātības izmaiņas dinamikā ir vērojamas? Kāds ir esošās darba slodzes vērtējums? 
  2. Kāda ir darbinieku atvērtība darba maiņai? Kas strādājošos notur pašreizējā darbā un kas savukārt veicinātu lēmuma pieņemšanu par darba maiņu?
  3. Kā darbinieki Latvijā raksturo savu kopējo emocionālo labsajūtu? Un kā darbinieki vērtē savu pašreizējo emocionālo labsajūtu tieši darbā? Kādi ir galvenie iemesli pozitīvam vai negatīvam labsajūtas vērtējumam darbā? 
  4. Cik daudz darbinieku pēdējā gada laikā ir piedzīvojuši “izdegšanas” pazīmes? Kādas izdegšanas pazīmes viņi ir iedzīvojuši visbiežāk? Vai darbinieki būtu gatavi runāt ar savu darba devēju par šīm pazīmēm? Kā situācija ir mainījusies pēdējā laikā?
  5. Kā arī ieskats citos aktuālos darba dzīves jautājumos.

Ar šiem un citiem jaunākajiem Kantar veikto darbinieku noskaņojuma pētījumu rezultātiem vebinārā iepazīstinās Kantar Lielo klientu direktore, personāla pētījumu eksperte, M.Sc. socioloģijā Signe Kaņējeva.

Pasākumam vairs nav iespējams pieteikt jaunus dalībniekus.