21. April, 2023, 10:00 - 11:30
Pieejamo vieto skaits: 78

Ar 2023.gadu notikušas izmaiņas bērnu kopšanas atvaļinājuma  piešķiršanas kārtībā,  noteikta  bka nenododamā daļa un veitas izmaiņas ģimenes pabalstos. Piedāvājam vebināru, kurā Labklājības ministrijas vecākā eksperte Inese Upīte pastāstīs par izmaiņām minētajos jautājumos, un sniegs atbildes uz klausītāju jautājumiem.

Vebināra turpinājumā Eva Mareka Šaknere iepazīstinās ar savu pētījumu maģistra darba ietvaros par darba devēju iespējām noturēt un piesaistīt organizācijās personas, kas atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā, nepieciešamību nodrošināt darba un privātās dzīves līdzsvaru, kas ir cilvēka labbūtības nozīmīgs faktors. 

Līdzsvara nodrošināšanai viens no ietekmētājiem var būt darba devēja atbalsts, tādēļ maģistra darba ietvaros tika veikts pētījums Latvijā ar mērķi izpētīt Latvijas darba devēju atbalsta politikas procesam un izstrādāt rekomendācijas darba devējiem politiku pilnveidošanai. Vebināra laikā būs iespēja iepazīties ar galvenajiem pētījuma rezultātiem - t. sk., kādi faktori vecākiem patiesībā ir visbūtiskākie, lai būtu apmierināti ar savu darba un privātās dzīves līdzsvaru.

Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.