11. April, 2023, 10:00 - 11:30
Pieejamo vieto skaits: 52

Šobrīd aktuāla ir labbūtības tēma, kas ņem vērā darbinieku emocionālo un fizisko stāvokli darbā. Tāpat arī tiek runāts par vadītāju spriedzi, darba apjomu. Vadītājs ir tas, kurš pieņem lēmumus un dod norādes, pārvalda situāciju un reaģē uz pārmaiņām. Bet nevaram arī aizmirst par organizāciju kā sistēmu – tās iekšējiem rakstītajiem un nerakstītajiem likumiem, uzkrāto pieredzi un misiju nākotnei. Kurš no šiem trim: vadītājs, darbinieks, sistēma; ir vissvarīgākais, kad vajag pieņemt lēmumus, veidot pārmaiņas vai pārvarēt krīzes? Ja darbinieks un viņa intereses, kas notiek ar vadītāju. Ja vissvarīgākais ir vadītājs un viņa labbūtība, kas tajā brīdī notiek ar organizāciju kopumā. Toties ja domājam par organizāciju un tās labumiem, vai neizmetam darbiniekus?

Nodarbībā tiks apskatītas šādas tēmas:

 • Sistēma, tās definīcija, funkcijas un principi
 • Sistēmas veidošanas elementi un to savstarpējā mijiedarbībā
 • Saistītā un vienkāršā hiearhija organizācijā: oficiālā struktūrshēma un faktiskā
 • Dalībnieku lomas un to ietekme uz sistēmu kopumā
 • Sistēmiskās problēmas un kā tās risināt (ja atkārtojas viens un tas pats un neviens vadības rīks nedarbojas)
 • Vadītāja loma un nozīme sistēmas veselīgā darbībā

Nodarbība ir vairāk par domāšanas paplašināšanu, netradicionāli paskatīties uz tradicionālām lietām, atsevišķu gadījumu izskatīšana, izmantojot sistēmisko sakārtojumu metodi.

Nodarbību vada: transformācijas un integrālais koučs Joanna-Kristīne Golubeva.

 • Novadījusi vairāk kā 100 dažādas mācību grupas par koučingu, vadītprasmēm, personīgo izaugsmi.
 • Vada transformācijas spēles “Misija: mani talanti un bremzītes” un “Pārmaiņu ceļi”, stratēģiskais šahs komandai
 • Vairāk kā 500+ individuālo koučinga sesiju par transformāciju, vērtībām, pārmaiņām, mērķiem u.c.
 • Autore grāmatai: “Koučinga tehnikas”, autore metaforiskajām kartiņām “Kurpju kartītes” un “Personību stāsti”.
 • Izglītība: Vadītprasmju maģistre. Profesionāls integrālais koučs (Kanādas skola), ICTA/APC Trainer of Coaching — koučinga trenere, sertifikāts no ICTA/APC (International Coach &Trainer Association), ieguvusi profesionālo Ēriksona skolas kouča sertifikātu (ACSTH) un koučings darba vietā, organizāciju sistēmdinamikas – Systemic Constellations Center Riga sertifikāts, ar Bert Hellinger Institute Netherland (BHIN) apstiprinājumu , Points of You personības attīstības spēles trenere.
 • Darba pieredze: Ilggadēja pieredze personālvadībā valsts pārvaldē un lielos pašvaldības un valsts uzņēmumos (SIA “Rīgas satiksme”, AS “Latvijas Dzelzceļš” SIA “Bērnu klīniskā universtitātes slimnīca”, SIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” u.c.), lektore Rīgas Stradiņa Universitātē un Latvijas Lauksaimniecības Universitātē u.c. 

Papildus informācija: www.transformationtraining.org , https://www.linkedin.com/in/joanna-k-golubeva-ba70a541

Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.