14. June, 2021, 14:00 - 15:30
Pieejamo vieto skaits: 64

Ko Jūs jūtat, dzirdot vārdu "konflikts"?
99% cilvēku šo vārdu saista ar negatīvām emocijām.

Tomēr, konflikts ir katra cilvēka dzīves daļa, tāpat kā dabiska tiekšanās pēc labsajūtas… Konflikts ir izaugsmes iespēja, t.i. - viens no galvenajiem motīviem dzīvot.
Lai konflikts kļūtu konstruktīvs, vajag instrumentu, kas palīdz neapzinātās reakcijas pārvērst apzinātā loģikas un sajūtu ceļā. Tikai tad konflikts ved uz abpusēji labāko mērķi, kas NAV KOMPROMISS.
Šāds instruments ir Nonflict - unikāla trīs soļu metode, ko radīja organizāciju psihologs ar vairāk kā 25 gadu pieredzi uzņēmumu transformācijas vadīšanā, Dr.Amir Kfir.Nonflict attīsta prasmi sadzirdēt pretēju nostāju, vairo empātiju un rada drošu telpu produktīvai saskarsmei


Nonflict ir metode produktīvai saskarsmei, kas:

  • atklāj visu pušu redzējumu,
  • ļauj saprast viedokļu sadursmes būtību,
  • palīdz radīt vēlamo realitāti kopā.


Viens no iemesliem, kāpēc Nonflict ieguvusi atzinību visā pasaulē, ir tās plašais pielietojums: gan darba vietā, han ģimenes, sporta u.c. komandās.

Aicinām apgūt Nonflict Jums un Jūsu komandām, lai celtu saskarsmes kultūru un dzīves līmeni.

Vebināru par Nonflict-ceļš uz izaugsmi konfliktā vadīs Olga Silakaktiņa- sertificēta konfliktu atrisināšanas kouče, ICC sertificēta kouče, Mind&Body coaching idejas autore un īstenotāja. Kā Olga par sevi saka:"Manu intelektuālo bāzi veido sapratne, kas radusies mijiedarbojoties tādām zināšanām kā Fenotipoloģija, NLP, Spēcīgā domāšana (TRIZ), pārdošanas māksla, Somatika, Psiholoģijas pamatprincipi, Uzņēmējdarbības pamati, Eneagrammas u.c. Sirdij tuva ir kosmisko likumu izzināšana un kvantu psiholoģija. To visu vēl papildina mana nemitīgā komunikācijas pieredze ar visdažādākajiem cilvēkiem - no studentiem līdz augstākā līmeņa lielu uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem."


Vebinārs notiks online. Piekļuves saite uz vebināru tiks nosūtīta dienu pirms vebināra. LPVA biedriem dalība vebinārā bez maksas. Vebināra viesiem dalības maksa pasākumā Eur 45.00.

Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.