13. May, 2021, 13:00 - 15:00
Pieejamo vieto skaits: 97

Pasaule attīstās, mainās darba tirgus, paaugstinās prasības gan darba tirgū, gan biznesā, līdz ar to inovācijas, idejas, pārmaiņas ir "new normal", lai spētu attīstīties un virzīties uz priekšu. Par Eiropas perspektīvām cilvēkresursu un inovāciju jomā stāstīs viesis no Nīderlandes - Lucas van Wees.

Vebinārā tiks runāts par:

  • galvenajām tēmām, kas veido darba un inovāciju nākotni;
  • kā strādāsim "jaunu" normu kontekstā;
  • cilvēkresursu sistēma nākotnes darbaspēka pārvaldībai.

Par lektoru: Lucas  van Wees - biji EAPM prezidents (2018-2020) un ir globālās organizācijas WFPMA valdes loceklis. Strādājot EAPM, guvis plašu pieredzi ar vairāk kā 250 000 HR jomas profesionāļiem Eiropā. Lucas strādājis ar prestižiem uzņēmumiem, kā Philips, Shell, KPN, KLM un kopš 2016. gada strādā par HR direktoru Amsterdamas lielākajā universitātē- Amsterdamas universitāte. Lucas ir līdzautors vai redaktors 4 grāmatām un publicējis dažādus starptautiskus rakstus.


Vebinārs notiks angļu valodā, tiešsaistē. Piekļuves saite uz vebināru tiks nosūtīta dienu pirms vebināra. LPVA biedriem dalība vebinārā bez maksas. Vebināra viesiem dalība pasākumā ir Eur 45.00

Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.