19. May, 2021, 15:00 - 16:30
Pieejamo vieto skaits: 95

Dažāda vecuma cilvēki dod priekšroku dažāda veida motivācijas instrumentiem. Ja ‘beibībūmeriem’ vissvarīgākā šķiet pensija un uzkrājums, tad ‘mileniāļiem’ tā ir 4.vietā no TOP 5 labumiem. Ja ‘beibībūmeri’ visvairāk novērtē veselības un labturības iniciatīvas no darba devēja, tad ‘Z paaudzei’ svarīgāki šķiet našķi un uzkodas darba vietā vai apmaksātas pusdienas.


Artūrs Piliksers pastāstīs, kāda ir Eiropas statistika dažādu paaudžu darbinieku vērtību skalā – kādi motivācijas instrumenti tiem ir svarīgi un ko tie novērtē. Noslēgumā vebināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar jaunām iespējām personāla motivācijai Baltijas valstīs, t.sk. Latvijā – Bonusu kartēm, kas ir parocīgs veids nodrošināt dažādām paaudzēm dažādus labumus.


Vebinārs notiks online. Piekļuves saite uz vebināru tiks nosūtīta dienu pirms vebināra. LPVA biedriem dalība vebinārā bez maksas. Vebināra viesiem dalības maksa pasākumā Eur 45.00.

Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.