14. April, 2021, 13:00 - 14:00
Pieejamo vieto skaits: 39

Kvalificēts darbinieks ir jebkura uzņēmuma vērtība, ko var pamatoti uzskatīt par vienu no uzņēmuma attīstības priekšnoteikumiem, tāpēc darba devēji ir gatavi investēt ievērojamus resursus savu darbinieku kompetences pilnveidošanā. Tomēr aktuāls ir jautājums par investīciju atdevi, proti, darba devējam pastāv pamatota interese sagaidīt, ka darbinieks, kuram apmaksātas papildu profesionālās apmācības, vismaz noteiktu laika periodu savas jauniegūtās zināšanas un prasmes izmantos esošā darba devēja labā, nevis uzreiz vai pēc neilga laika aizies strādāt pie konkurentiem vai dibinās savu uzņēmumu.

Darbinieku apmācības ir dažāda veida – obligātas, fakultatīvas, tieši saistītas ar profesionālo pienākumu izpildi un citu kompetenču attīstošas apmācības. Turklāt, tās var būt gan darba devēja finansētas, gan līdzfinansētas. Vebinārā tiks aplūkoti tādi jautājumi kā apmācību veidi un to nošķiršana, apmācību organizēšanas juridiskie un praktiskie aspekti. 

Vebināru vadīs ZAB, BDO LAW juristi:

Jānis Ciguzis ir līdzautors 2020. gadā atkārtoti izdotajam sējumam “Darba likums ar komentāriem”, kā arī vairāku publikāciju autors par aktuāliem komerctiesību un darba tiesību jautājumiem. Jāņa ikdienas darbs visciešāk saistīts ar komerctiesībām, tomēr pieredze gūta arī konsultējot uzņēmumus sarežģītos darba tiesību jautājumos. Savukārt Lāsma Kramiņa ir juriste, kura ir guvusi pieredzi ārpustiesas strīdu risināšanā un tiesvedībās, kā arī ir darba tiesībām veltītu publikāciju autore.

! Lūgums līdz 5. aprīlim iesūtīt savu interesējošo jautājumu par darba tiesību jaunumiem par darbinieku apmācību organizēšanu. Savu interesējošo jautājumu varat iesniegt ŠEIT! Atbildes uz jautājumiem tiks sniegtas vebināra laikā.

Vebinārs tiks organizēts online, MS Teams platformā. Pēc Jūsu reģistrācijas apstiprinājuma, dažas dienas pirms vebināra, e-pastā saņemsiet MS Teams uzaicinājuma saiti. LPVA biedriem dalība vebinārā bez maksas. LPVA viesiem dalības maksa vebinārā Eur 45,00 (ieskaitot PVN). 

Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.