18. March, 2021, 00:00 - 00:00
Pieejamo vieto skaits: 0

Mīts: Organizācijas rezultātus var paaugstināt, tikai rodot aizvien jaunus efektivitātes risinājumus, ieviešot tehnoloģijas, optimizējot procesus un uzstādot jaunus mērķus. Mūsu pārliecība - visu izšķir cilvēkfaktors. Gan tajā, kā jaunas ieceres tiks ieviestas un pieņemtas, gan tajā, kādi mērķi tiks uzstādīti un kādi rezultāti - sasniegti. Jau tāpat saspringto darba ikdienu šobrīd pavada tas, ka daudzi no mums ir noguruši, nīgri un neapmierināti. To bieži redzam sevī, kolēģos, klientos, sadarbības partneros. Taču biznesa un organizāciju mērķi ir jāsasniedz vienalga. Ko ar to visu iesākt, vadot organizāciju, nodaļu, komandu un procesus? Arī šis gads neiztiks bez ikgadējās nākotnes izaicinājuma konferences "CILVĒKFAKTORS", tikai savādākā formātā. Konferenci katrs baudīsim mājās pie ekrāniem.

Konferencē uzstāsies lektori, kuri pārstāvēs atšķirīgas radošās jomas un dalīsies praktiskos padomos, kas balstīti katra paša pieredzē.

Vairāk par konferenci skatīt ŠEIT.

Personāla vadības asociācijas biedriem ir iespēja saņemt 15 EUR atlaidi dalībai, reģistrācijas formā pievienojot kodu: STLPVA (kods aktīvs no 01.02.)

Pasākumam vairs nav iespējams pieteikt jaunus dalībniekus.