18. March, 2021, 10:00 - 12:00
Pieejamo vieto skaits: 11

"Ja tu nezini, ko gribi, saņemsi to, kas paliek pāri!" 

Centīsimies atbildēt uz dažiem jautājumiem: Vai mērķtiecība ir priekš visiem? Kāda jēga būt Mērķtiecīgam/-ai? Kā noturēt fokusu un motivāciju uz mērķiem? No medijiem esam apguvuši to, ka mērķtiecība ir kaut kas priekš citiem vai tikai lielajiem uzņēmējiem, bet kā padarīt mūsu ikdienu daudz fokusētāku?. Būtu jauki mazliet vairāk izskaust facebook driftēšanu, iespiest vēl vienu grāmatu savā nedēļas plānā, paveikt vēl to vienu darbiņu pirms dienas beigām.  

Kognitīvā distribūcija ir veikls apzīmējums tam, kā mums pieejamās ikdienas lietas pārvērst mērķtiecības atgādinātājos, lai atcerētos par to, kas pašam svarīgi. Būtu jauki 2020.gadu turpināt ar gandarījuma sajūtu pārskatot savu progresu, nevis bailēm par to, cik laika jau ir pagājis un paša mērķi ir tikai kā nerealizējams sapnis galvā. 

Seminārā aprunāsim produktīvas un uzreiz ikdienā pielietojamas idejas.


Vadītājs: Āris Birze - vairāku grāmatu autors, izaugsmes treneris, kafejnīcas SPIIKIIZI vadītājs, Biznesa Līderu Grupu organizētājs.


Vebinārs notiks online. Piekļuves saite uz vebināru tiks nosūtīta dienu pirms vebināra.

LPVA biedriem dalība vebinārā bez maksas. LPVA viesiem dalības maksa vebinārā Eur 45,00 (ieskaitot PVN).

Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.