21. January, 2021, 09:30 - 11:00
Pieejamo vieto skaits: 2

Mūsdienu satrauktajā dažādu pārmaiņu laikmetā cilvēki, saskaroties ar izaicinājumiem, grūtībās, izmaiņām, prasībām, izjūt dažādas spēcīgas un dažreiz arī pretrunīgas emocijas - nomāktību, bailes, dusmas, lielu satraukumu, kas ātri novest pie izsīkšanas un izdegšanas arī darba vidē. Izdegšanu raksturo liela sasprindzinājuma un negatīvo emociju uzkrāšanās, iekšējā līdzsvara zudums, kā arī negatīvas attieksmes, domu, pat cinisma parādīšanās pret savu darbu un profesionālās varēšanas izjūtas zaudēšana. Izdegšanas pārvarēšanu un profilaksi apskatīsim caur emocionālās labbūtības jēdziena nozīmīguma izpratni - kā varam padarīt sevi un savus darbiniekus līdzsvarotākus, izpētot un vairojot savas fiziskās vides labvēlīgos aspektus, pamanot un reaģējot uz ķermeņa vajadzībām, piefiksējot savus domāšanas paradumus un lamatas, vairojot savu pārliecinātību par prasmēm un kompetencēm, stiprinot savas attiecības, revidējot savus paradumus un uzdodot sev jautājumus par dziļāku jēgu savai profesionālajai darbībai.

Semināru vadīs Dr.Sc.admin. Agita Šmitiņa - Vidzemes augstskolas docente, organizāciju psiholoģe un karjeras koučs, uzņēmēja, SIA "Amber Puzzle" vadītāja.


Vebināra otrā daļa tiks papildināta par labbūtības tendenču aktualitātēm 2021. gadā. "Labbūtība (wellbeing) kā kompetence jeb kā jēgpilni iegūldīt darbinieku labbūtībā"
Līga Leimane ir pieredzējusi organizāciju psiholoģe, The Wellbeing Lab konsultante darbnieku labbūtības jautājumos, ICF akreditēs koučs (ACC).
Līgas profesionālā pieredze ir saistīta ar personīgo un profesionālo izaugsmi, karjeras maiņu un attīstību, kompetenču novērtēšanu, atlases projektu vadību un jēgpilnu darbinieku labbūtības veicināšanu.
Prezentācijas laikā Līga dalīsies starptautiskos pētījumos gūtās atziņās par darbinieku labbūtības nozīmi organizācijas ikdienā, kā vadītājiem labāk saprast, ar kādām grūtībām darbinieki sastopas, veicot savus pienākumus.
Līga sniegs ieteikumus vadītājiem, kā jēgpilni ieguldīt resursus rūpēs par organizācijas labbūtību, piekodinot, ka sastapšanās ar grūtībām ne vienmēr ir pamats satraukumam un uzskatam, ka grūtības negatīvi ietekmē labbūtību.

www.ligaleimane.eu 


Vebinārs notiks online, Zoom platformā. Piekļuves saite uz vebināru tiks nosūtīta dienu pirms vebināra.

LPVA biedriem dalība vebinārā bez maksas. LPVA viesiem dalības maksa vebinārā Eur 45,00 (ieskaitot PVN).

Pasākumam vairs nav iespējams pieteikt jaunus dalībniekus.