1. December, 2020, 14:00 - 16:00
Pieejamo vieto skaits: 40

Šo vebināru vadīs starptautisks lektors Deivs Milners (Dave Millner), autors, dibinātājs un konsultāciju partneris @HRCurator, ar vairāk kā 30 gadu pieredzi HR jomā. Deivs Milners strādājis ar dažādām globālām organizācijām, kur mekējis risinājumus uz organizatorisko efektivitāti balstītus risinājumus, balstoties uz organizāciju ilgtspēju. Dave regulāri uzstājas starptautiskās HR konferencēs, par tēmām, kas veicina tehnoloģijas un cilvēku analītikas lomu, kā arī šajā gadā izdota grāmata "Introduction to People Analytics: A Practical Guide to Data-driven HR".

Kopš Deiva Milnera spēcīgā pētījumu par HR funkcijām 1998. gadā ir runāts daudz, tomēr pat pēc tik ilga laika tike uzdoti daudz jautājumi par to vai HR ir stratēģiska un vai var sasniegt augsto līmeni, kur liela uzmanība jāpievērš cilvēku praksei. Šajā vebināra sesijā lektors sniegs ieskatu par to, kas ir stratēģiskā HR, kad skatāmies uz problēmām, ko pandēmija mums ir sniegusi un ko spēsim izmantot 2021. gadā. Tā apsvērs kādus secinājumus varam gūt no HR pēdējos 20 gadu laikā un uz ko koncentrēties, kas jāmaina, lai panāktu vēlamo ietekmi. Deiva Milnera nesen izdotajā grāmatā “Introduction to People Analytics” tika runāts par cilvēkresursu maiņu, un vebinārs aptvers dažas galvenās prakses un procesus, kam jābūt prioritāriem 2021. gadā, ja tā vēlas mainīt HR funkcijas uztveri. Tāpat kā daudzas Deiva iepriekšējās sesijas, galvenā uzmanība tiks pievērsta tam, kā HR var “pievienot vērtību”.

Vebināra valoda: angļu valoda!


Pasākums notiks online vidē, MS Teams platformā! Piekļuves saite tiks nosūtīta uz e-pastu dienu pirms pasākuma!


LPVA biedriem dalība vebinārā bez maksas. LPVA viesiem dalības maksa vebinārā Eur 45,00 (ieskaitot PVN)

Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.