14. December, 2020, 15:00 - 16:30
Pieejamo vieto skaits: 34

Šogad novembrī un decembrī Personāla vadīšanas asociācija sadarbībā ar darba tirgus pētnieku komandu no projekta “Dzīve ar COVID-19: Novērtējums par koronavīrusa izraisītās krīzes pārvarēšanu Latvijā un priekšlikumi sabiedrības noturībai nākotnē” (Nr. VPP-COVID-2020/1-0013) organizēs vebināru ciklu par COVID-19 vīrusa izraisītās pandēmijas ietekmi uz darba tirgu un darbiniekiem Latvijā. Katrā vebinārā pētījuma veicēji prezentēs rezultātus un secinājumus, un uzņēmumu pārstāvji dalīsies ar labās prakses piemēriem savā pieredzē. 

Vebināru cikls tiks noslēgts šī gada 14.decembrī ar tēmu par uzņēmumos īstenotajiem tehniski organizatoriskajiem pasākumiem, kuru mērķis ir samazināt COVID-19 vīrusa izplatību darba vietās, un pētījuma rezultātus prezentēs RSU Darba drošības un vides veselības institūta direktors Ivars Vanadziņš. Kopumā pētījuma dati liecina, ka darba devēji visbiežāk ir nodrošinājuši dezinfekcijas līdzekļus un dažādus individuālos aizsardzības līdzekļus, bet novārtā atstājuši tādus jautājumus kā darbinieku pulcēšanās ierobežošana, darbinieku plūsmas pārorganizēšana un tamlīdzīgi kolektīvās aizsardzības līdzekļi. Tāpat vebinārā tiks apskatīti jautājumi par galvenajiem traucējošajiem faktoriem, kas negatīvi ietekmējuši darba devēju iespējas ierobežot COVID-19 vīrusa izplatību darba vietās. Pieredzē dalīsies arī AS "Swedbank" un SIA "SCHWENK Latvija" pārstāvji. 


Vebinārs notiks online, MS Teams platformā. Piekļuves saite uz vebināru tiks nosūtīta dienu pirms vebināra.


LPVA biedriem dalība vebinārā bez maksas. LPVA viesiem dalības maksa vebinārā Eur 45,00 (ieskaitot PVN)

Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.