7. December, 2020, 15:00 - 16:30
Pieejamo vieto skaits: 41

Šogad novembrī un decembrī Personāla vadīšanas asociācija sadarbībā ar darba tirgus pētnieku komandu no projekta “Dzīve ar COVID-19: Novērtējums par koronavīrusa izraisītās krīzes pārvarēšanu Latvijā un priekšlikumi sabiedrības noturībai nākotnē” (Nr. VPP-COVID-2020/1-0013) organizēs vebināru ciklu par COVID-19 vīrusa izraisītās pandēmijas ietekmi uz darba tirgu un darbiniekiem Latvijā. Katrā vebinārā pētījuma veicēji prezentēs rezultātus un secinājumus, un uzņēmumu pārstāvji dalīsies ar labās prakses piemēriem savā pieredzē.

Darba un privātās dzīves saskaņošanas iespējas apskatīsim šī cikla trešajā vebinārā 7.decembrī. Tiks prezentēta apkopotā informācija par mājsaimniecības pienākumu un pieaugušo ģimenes locekļu un bērnu aprūpes pienākumu sadalījumu, izmaiņām mājsaimniecības dienas režīmā, pienākumu sadales izmaiņām ārkārtējās situācijas laikā starp mājsaimniecības locekļiem un kā šīs  izmaiņas  ietekmēja nodarbinātības kvalitāti. Ar pētījuma rezultātiem, galvenajiem secinājumiem iepazīstinās Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas profesore Iluta Arbidāne. Pieredzē dalīsies arī AS "Swedbank" un SIA "Stora Enso  Packaging" pārstāvji. 


Vebinārs notiks online, MS Teams platformā. Piekļuves saite uz vebināru tiks nosūtīta dienu pirms vebināra.


LPVA biedriem dalība vebinārā bez maksas. LPVA viesiem dalības maksa vebinārā Eur 45,00 (ieskaitot PVN)

Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.