11. November, 2020, 14:00 - 16:00
Pieejamo vieto skaits: 6

Vebināra prezentācija pieejama ŠEIT.

Šo vebināru vadīs starptautisks lektors Deivs Milners (Dave Millner), autors, dibinātājs un konsultāciju partneris @HRCurator, ar vairāk kā 30 gadu pieredzi HR jomā. Dave Millner strādājis ar dažādām globālām organizācijām, kur mekējis risinājumus uz organizatorisko efektivitāti balstītus risinājumus, balstoties uz organizāciju ilgtspēju. Dave regulāri uzstājas starptautiskās HR konferencēs, par tēmām, kas veicina tehnoloģijas un cilvēku analītikas lomu, kā arī šajā gadā izdota grāmata "Introduction to People Analytics: A Practical Guide to Data-driven HR".

Dizaina domāšana ir uz cilvēku, prototipu vērsts process inovāciju jomā. Par to arvien biežāk tiek runāts un ieteikts kā par līdzekli, lai palīdzētu personāla vadībai veikt izmaiņas procesos un praksē, izmantojot iesaistīšanās veicināšanas metodes. Tā ir īpaši izmantota, lai palīdzētu organizācijām radīt personalizētāku darba ņēmēju pieredzi.

Šis vebinārs veidots, lai nodrošinātu skaidru izpratni par dažām pamatpieejām, metodēm un rīkiem, kas balstās uz dizainu un sniegtu izpratni to tā, kā un kad izmantot šīs metodes personāla vadībā. Vebinārā iepazīsieties ar dažiem pētījumiem, lai iepazītu kā citas organizācijas izmantojušas dizaina domāšanu pārmainot procesus. Galvenā uzmanība tiks pievērsta ta, kā personāla vadība var pievienot vērtību nākotnes stratēģijai. 


Vebināra valoda: angļu valoda!

Pasākums notiks online vidē, Zoom vai MS Teams platformā! Piekļuves saite tiks nosūtīta uz e-pastu dienu pirms pasākuma!

Pasākumam vairs nav iespējams pieteikt jaunus dalībniekus.