15. October, 2020, 14:00 - 16:00
Pieejamo vieto skaits: 37

Šo vebināru vadīs starptautisks lektors Deivs Milners (Dave Millner), autors, dibinātājs un konsultāciju partneris @HRCurator, ar vairāk kā 30 gadu pieredzi HR jomā. Dave Millner strādājis ar dažādām globālām organizācijām, kur mekējis risinājumus uz organizatorisko efektivitāti balstītus risinājumus, balstoties uz organizāciju ilgtspēju. Dave regulāri uzstājas starptautiskās HR konferencēs, par tēmām, kas veicina tehnoloģijas un cilvēku analītikas lomu, kā arī šajā gadā izdota grāmata "Introduction to People Analytics: A Practical Guide to Data-driven HR". 

Agile personāla vadībā ir kļuvusi par daudzu uzņēmumu ikdienu. Arī Latvijā organizācijas ievieš šādu modeli. Agile modeļa mērķis ir dot iespēju cilvēkresursu cilvēkiem labāk pārvaldīt sarežģītību, uzlabt pielāgošanās spējas un stiprināt organizāciju, piemērojot savas talantu pārvaldības metodes. 

Šis vebinārs sniegs ieskatu par dažiem populārākiem pamatlīdzekļiem un paņēmieniem, kas tiek izmantoti cilvēkresursu funkcijās, un nodrošinās izpratni par to, kā un kad ieviest šādas metodes. Koncentrēsimies uz to kā HR var pievienot vērtību caur stratēģiju.

Vebināra valoda: angļu valoda!

Pasākums notiks online vidē, Zoom vai MS Teams platformā! Piekļuves saite tiks nosūtīta uz e-pastu dienu pirms pasākuma!

Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.