17. May, 2019, 10:00 - 10:50
Attālināti karte
Pieejamo vieto skaits: 213

Pasaule ap mums neatgriezeniski mainās – tas skar ir visas dzīves jomas. Kas to raksturo? Kā tas izpaužas biznesa vidē? Kas mūs sagaida? Un ko tas nozīmē mums kā vadītājiem, darbiniekiem, cilvēkiem?

Diskutēsim par pārmaiņām un to dažādajiem aspektiem, un meklēsim rīcības scenārijus un veidus, kā būt, justies un darboties jaunajā pasaulē, kļūstot par savas dzīves autoru un darītāju, ne patērētāju.

Ja Jums jau instalēta Skype for Business web aplikācija, pievienojies vebināram uzklikšķinot uz  ŠO SAITI

NB! Lai instalētu sapulcei vajadzīgo web-aplikāciju, jāatver piedāvātā sapulces saite. Šai gadījumā izmantojiet šo.  

Zemāk nosūtam Jums instrukciju par nepieciešamās programmas lejupielādi, kā arī unikālu interneta saiti, kurā būs jāveic reģistrācija, sekojot līdzi norādītājai instrukcijai. Lai piedalītos vebinārā, Jums ir nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu. Dalība vebinārā ir bezmaksas. 

  1. Lai instalētu sapulcei vajadzīgo web-aplikāciju, jāatver piedāvātā sapulces saite. Šai gadījumā izmantojiet ŠO
  2. Jums jāizvēlas iespēja Install and join with Skype Meetings App (web).
  3. Tiks lejupielādēta SkypeMeetingsApp.msi. Kad lejupielāde pabeigta, lūdzu, atveriet failu, lai to instalētu. Jāparādās instalācijas progresa logam (ja nepieciešams, lūdziet palīdzību tehniskajiem kolēģiem).
  4.  Izvēlieties 1. iespēju – lejupielādēt un instalēt Skype Meetings App plug-in . Kad lejupielāde pabeigta, atveriet failu, lai to instalētu. Jāparādās instalācijas progresa logam (ja nepieciešams, lūdziet palīdzību tehniskajiem kolēģiem).
  5. Vebināra rītā uzklikšķiniet uz ŠO saiti, kas palīdzēs pieslēgties sapulcei, kur atliks izvēlēties  iespēju  Join the Meeting.
  6. Pie viesa vārda ierakstiet savu vārdu, uzvārdu un uzņēmumu, klikšķiniet uz Pievienoties (Join). 
  7. Jūs tiksiet novirzīts uz tikšanās virtuālo telpu. Plašāka informācija par to pieejama Skype for Business palīdzības dokumentācijā šeit. 

Pasākumam vairs nav iespējams pieteikt jaunus dalībniekus.