8. April, 2021, 11:00 - 13:00
Pieejamo vieto skaits: 35

Graujoši jauninājumi rada jaunas nozares un uzņēmējdarbības modeļus un iznīcina vecos. Jaunajām tehnoloģijām, datu analīzei un sociālajiem tīkliem ir milzīga ietekme uz to, kā cilvēki sazinās, sadarbojas un strādā. Daudzas no rītdienas lomām un amatu nosaukumiem būs tie, par kuriem mēs vēl neesam domājuši.

  • Ko darba nākotne nozīmē mācībām un attīstībai — kā cilvēkresursu speciālistiem būs jāpielāgojas mūsdienu darbaspēka vajadzībām? Kas ir jāapsver un kur vajadzētu būt prioritātēm?
  • Kā efektīvi iesaistīt savus darbiniekus, mudinot viņus uzņemties atbildību par savām mācībām un nepārtrauktu attīstību?


Šo vebināru vadīs viesis no Nīderlandes - Robs Veersma. Robam ir plaša, starptautiska darba pieredze Gazprom International Training un Eiropas Personāla vadīšanas asociācijā, kur koncentrējas uz apmācību sniegšanu, integrēšanu, izmanto organizatorisku efektivitātes pieredzi, lai uzlabotu uzņēmuma sniegumu. Robam ir plaša pieredze uzstājoties starptautiskās konferencēs un vairāk kā 25 gadus strādā un fokusējas uz starptautisko "onboarding" procesu, virtuālo komandas vadību un līderību.


Vebināra valoda - angļu valoda

Vebinārs notiks online. Piekļuves saite uz vebināru tiks nosūtīta dienu pirms vebināra.

LPVA biedriem dalība vebinārā bez maksas. LPVA viesiem dalības maksa vebinārā Eur 45,00 (ieskaitot PVN).

Pasākumam vairs nav iespējams pieteikt jaunus dalībniekus.