30. November, 2020, 15:00 - 16:30
Pieejamo vieto skaits: 21

Šogad novembrī un decembrī Personāla vadīšanas asociācija sadarbībā ar darba tirgus pētnieku komandu no projekta “Dzīve ar COVID-19: Novērtējums par koronavīrusa izraisītās krīzes pārvarēšanu Latvijā un priekšlikumi sabiedrības noturībai nākotnē” (Nr. VPP-COVID-2020/1-0013) organizēs vebināru ciklu par COVID-19 vīrusa izraisītās pandēmijas ietekmi uz darba tirgu un darbiniekiem Latvijā. Katrā vebinārā pētījuma veicēji prezentēs rezultātus un secinājumus, bet pētījuma laikā identificētie uzņēmumi ar labās prakses piemēriem dalīsies savā pieredzē.

Otrais vebinārs 30.novembrī būs veltīts jautājumam,  kā darba devēji un nodarbinātie izmanto (vai neizmanto) krīzes laiku, lai saglabātu nodarbinātību, palielinātu elastību un apgūtu jaunas prasmes. Cik nodarbinātie ir gatavi mācīties, pārkvalificēties, kāda ir viņu motivācija? Vai un kā darba devēji izmanto krīzes apstākļus, lai noturētu esošos darbiniekus, piesaistītu jaunus talantus, motivētu un atbalstītu darbiniekus mācīties, pārkvalificēties? Ieskatu šajos jautājumos prezentēs Vidzemes Augstskolas Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūta vadošā pētniece Sarmīte Rozentāle. Pieredzē dalīsies arī SIA "Rimi Latvia" un Vides Risinājumu Institūts pārstāvji.


Vebinārs notiks online, MS Teams platformā. Piekļuves saite uz vebināru tiks nosūtīta dienu pirms vebināra.


LPVA biedriem dalība vebinārā bez maksas. LPVA viesiem dalības maksa vebinārā Eur 45,00 (ieskaitot PVN)

Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.