1. October, 2020, 00:00 - 00:00
H2O 6 kvartāls karte
Pieejamo vieto skaits: 0

LPVA šī gada tēma ir "Labizjūta darba vietā", tādēļ LPVA piedalīsies konferencē Biohacking, kurā būs diskusija par šo tēmu ar citiem profesionāļiem, lai vairāk runātu par šo tēmu un informētu, ka apkārtējā vide ietekmē veselību, labsajūtu, dzīves kvalitāti.

Šī gada 3. un 4. aprīlī Rīgā, "H2O 6" centrā notiks veselībai un dzīves kvalitātes uzlabošanai veltīts samits "Health Performance Riga 2020", kas pulcēs darba devējus, uzņēmējus un veselīga dzīvesveida entuziastus no dažādām valstīm. 

Šis būs jau trešais Latvijas biohakeru rīkotais starptautiskais pasākums par veselības uzlabošanu. Samita mērķis ir vairot veselības pratību gan indivīda, gan uzņēmējdarbības vides līmenī – apgūt, kā darba devēji ar zinātnes, medicīnas un biohakinga rīku kompleksu var uzlabot komandas produktivitāti un radīt tādu darba vidi, kas pozitīvi ietekmēs arī finanšu rādītājus.

Divu dienu garumā uzstāsies 30 eksperti no Īrijas, Šveices, Baltijas, Skandināvijas, Krievijas un citām valstīm, pārrunājot ķermeņa, inteliģences un vides nozīmi un sniedzot praktiskus padomus dzīves kvalitātes uzlabošanai ar tehnoloģiju, zinātnes un dabas palīdzību.

Pasākuma ietvaros piedāvāsim vērtīgas, izglītojošas lekcijas un meistarklases trīs dažādās skatuvēs - ĶERMENIS, INTELIĢENCE, VIDE. Pulcēsim arī dažādus sadarbības partnerus, lai pasākuma apmeklētājiem būtu iespēja nogaršot gardu laimīgo kafiju un uzlādēties ar uzkodām, kā arī iepazīties ar dažādiem inovatīviem produktiem.

Samits ir paredzēts visiem, kuri ir gatavi mainīt savus paradumus, izprast sevi un savu ķermeni, kļūt laimīgāki, veselīgāki un veiksmīgāki.

Biļešu iegāde un plašāka informācija: biohacking.lv

LPVA biedriem 20% atlaide. Atlaižu kods-  LPVA

Savukārt uzņēmuma kolektīvam mega atlaide:

  • Ja nāk 5+ darbinieki, tad 40% atlaidi, 
  • Ja nāk 10+ darbinieki, tad 50% atlaidi.

Pasākumam vairs nav iespējams pieteikt jaunus dalībniekus.