21. March, 2019, 14:00 - 16:30
Elizabetes iela 45/47 (ieeja no Jeruzalēmes ielas, 2.stāvs) karte
Pieejamo vieto skaits: 26

Laika plānošanas praktiski instrumenti

Semināra mērķis – sniegt ievadzināšanas par laiku un tā plānošanu, sniegt atsevišķu laika plānošanas instrumentu praktiskās izmantošanas piemērus, kurus katrs var pielāgot savai ikdienai.

Semināra mērķauditorija – visi, kam ir saspringta ikdiena, kurā jāpagūst paveikt dažādus uzdevumus ar augstu svarīguma prioritāti gan profesionālajā dzīvē, gan personīgo mērķu sasniegšanā, tādējādi veicinot pilnvērtīgu un piepildītu dzīvi, kurā var pagūt izdarīt daudz vairāk un efektīvāk.

Semināra programma:

  1. Laika uztveres īpatnības, kā tas ietekmē mūsu ikdienu.
  2. Ieskats faktoros, kas kavē plānot ikdienu un veiksmīgi tikt galā ar ieplānotajiem uzdevumiem.
  3. Kā pagūt daudz vairāk nekā izdevies līdz šim – Franklina piramīda, Eizenhauera matrica kā praktiskas metodes laika menedžmentā.
  4. Kā tikt galā ar „zvēru dārzu” laika menedžmentā – ziloņi, vardes, beigtie zirgi, mērkaķi – un vēl citas praktiskas metodes ikdienas lietošanai.
  5. Cik vērtīgs ir multitaskings?
  6. Dažādi plānotāji, metodes – kas vislābāk der katram?
  7. Laika menedžments perfekcionistiem un/vai haotiķiem. Vai visiem der laika menedžments?

Seminārā ieskicēsim laika plānošanas nozīmīgumu, individuālās pielietošanas īpatnības, bet jādara un jāeksperimentē būs katram pašam jau pēc semināra.

Semināru vadīs:  Inese Sila, Mg. HR, sertificēts profesionāls koučs. Pieredze personāla vadītāja amatā no 1995.gada, lasa lekcijas personāla vadībā Juridiskās koledžas Cilvēkresursu vadības studentiem Rīgā un Valmierā (kopš 2009.gada), vada seminārus Latvijas Pašvaldību mācību centrā, Latvijas Personāla vadīšanas asociācijā, Valsts administrācijas skolā, trenē jaunos koučus MetaCoach &APC Association of Professional Coaches Latvia u.c.


Pieteikuma forma


Pasākuma dalībnieki Pievienot

NB! Ja Jums ir aktīvs profils LPVA portālā, lūdzam ielogoties, jo pasākumam tādā gadījumā tiksiet apstiprināts automātiski.