Sākums


Lietotājs:
Parole:

LPVA biedru stāsti

2016

<--  1 2 ...  --> 

06.12.2016

Šogad LPVA aprit 20. gadi kopš tā brīža, kad 6 uzņēmumi nolēma apvienoties un dibināt Latvijas personāla vadīšanas asociāciju. Kopš tā laika esam izauguši un kļuvuši par lielu un spēcīgu profesionāļu organizāciju. Paldies visiem Jums par kopā būšanu šajā svinīgajā pasākumā, kurš notika Latvijas Mākslas muzeja telpās š.g. 24. novembrī.

 4.novembrī Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā notiks Saimona Berou (Simon Barrow) vienas dienas meistarklase. 21.10.2016

4.novembrī Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā notiks Saimona Berou (Simon Barrow) vienas dienas meistarklase. LPVA biedriem piedāvājam 20% atlaidi. Vairāk informācijas par pasākumu www.Employerbranding.tothetop.bg/en

 Lasīt ŠEIT11.10.2016

Pasaules personāla vadīšanas asociāciju konfederācijas (WFPMA) elektroniskā žurnāla "Worldlink" oktobra numurs ir pilnībā veltīts Eiropas HR sasniegumiem un izaicinājumiem. Tajā ir iekļauts arī raksts par Latvijas uzņēmuma SIA "Lattelecom" viedo biroju "Mettropole". Vairāk par šo "lasīt vairāk".

 Elektroniskais žurnāls ŠEIT
11.10.2016

Latvijas Personāla vadīšanas asociācija un Confinn komanda izsaka Jums pateicību par piedalīšanos konferencē "HR Pro | Darba tiesības un personāls 2016", kā arī par kopīgu šī nozīmīgā notikuma izveidi. Šeit atradīsiet skaistākos šī pasākuma iemūžinātos momentus. Gan konferences mājas lapā gan arī šeit ir ievietoti visi materiāli (prezentāciju slaidi, fotogrāfijas,VIDEO apskats). Kas notiks turpmāk? Mēs ar nepacietību gaidām nākamo gadu un jau sākam gatavoties konferencei. Jūsu viedoklis mums ir ļoti nozīmīgs, tāpēc allaž gaidām aizrādījumus, komentārus un ieteikumus.

Lasīt vairāk ...


LPVA izsludina pieteikšanos Personāla vadītāju un Personāla speciālistu sertifikācijai.
05.10.2016

Latvijas Personāla vadīšanas asociācija līdz 2016. gada 4.novembrim izsludina pieteikšanos Personāla vadītāju un Personāla speciālistu sertifikācijai. Pieteikumu iesniegšana LPVA birojā vai sūtot pa pastu (Elizabetes iela 45/47-502.kab, Rīga, LV-1010). Informācija par sertifikāciju www.lpva.lv sadaļā SERTIFIKĀCIJA vai LPVA birojā

Lasīt vairāk ...


Personāla vadības izaicinājumi Vidzemes slimnīcā
05.10.2016

Piekritīsiet, ka reti kuram slimnīca asociējas vai saistās ar patīkamām atmiņām. Biežāk slimnīcā atgūstamies no kādas lielākas vai mazākas traumas paši vai apmeklējam ģimenes locekļus un draugus. Lai slimnīcā pavadītais laiks būtu pēc iespējas patīkamāks, ļoti svarīgs ir personāls un cilvēki, kuri palīdz atveseļoties. Lai tas tā būtu Vidzemes slimnīcā, kas, starp citu, ir viens no lielākajiem darba devējiem Vidzemē, par to rūpējas Sanita Kandele ar savu personāla vadības komandu. Par izaicinājumiem, ieguvumiem un atklājumiem – par visu pēc kārtas.

Lasīt vairāk ...


Sveicam LPVA Gada Projekta balvas ieguvēju RIMI LATVIA !
29.09.2016

SIA Rimi Latvia LPVA personāla vadības Gada Projekta balvu saņēma par projektu "Uzņēmuma vērtību ieviešana". Aicinām iepazīties ar projekta VIDEO (skatīt zem "lasīt vairāk". Sveicam arī konkursa finālistus - SIA "Lattelecom", SIA "Rīgas satiksme", SIA "Fortum Jelgava". Aicinām iepazīties ar projektu VIDEO (skatīt zem "lasīt vairāk"). Kā arī paldies visiem konferences "HR.Darba tiesības un personāls 2016" dalībniekiem par aktīvu darbu 2.dienu garumā!

Lasīt vairāk ...


Aicinām pieteikties LPVA mentoringa programmai 2016/2017
16.09.2016

Latvijas Personāla vadīšanas asociācija izsludina 2016/2017 Mentoringa programmu. Aicinām pieteikties tos personāla vadītājus un speciālistus, kas vēlas savu profesionālo un karjeras mērķu ātrākai sasniegšanai saņemt pieredzējušu kolēģu - mentoru atbalstu.

Lasīt vairāk ...14.09.2016

"Visiem cilvēkiem, kas kaut ko sasnieguši, liekas, ka varēs izdarīt labāk un paši vislabāk zina, kā darīt. Uzņēmumu vadītājiem deleģēšana būtu jāmāca," skaidro Latvijas Personāla vadības asociācijas valdes priekšsēdētāja Eva Selga. 13.09.16. LR1 raidījuma ieraksts "Kā labāk dzīvot" par veiksmīga uzņēmuma panākumu atslēgu - stipru komandu.

Lasīt vairāk ...


Eksperte: Ar jauno VID vadītāja atalgojumu varētu atrast piemērotu kandidātu amatam
31.08.2016

Rīga, 30.aug., LETA. Ar jauno Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja atalgojumu 4030 eiro un iespējām saņemt piemaksas par kvalitatīvu darbu, par ko vienojušās vadošās koalīcijas partijas, varētu būt iespējams atrast piemērotu kandidātu VID ģenerāldirektora amatam, aģentūrai LETA atzīst Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas valdes priekšsēdētāja Eva Selga.

Lasīt vairāk ...


22.08.2016

 

Š.g. 10-11.novembrī, Amsterdamā notiks forums "HR Transformation, Talent and Employee Engagement Forum" . Informācija par forumu ŠEIT

Personāla vadīšanas asociācija: VID vadītāja meklējumi nerada iespaidu, ka šis amats valstī būtu svarīgs
29.07.2016

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja amats ir ļoti būtisks, tāpēc kandidātu meklēšanā ar publisku konkursu vien nepietiek, bet ir aktīvāk jāuzrunā iespējamie pretendenti. Taču pašlaik izskatās, ko politiķiem šis amats nešķiet tik būtisks, intervijā Latvijas Radio raidījumā “Pēcpusdienā” komentēja Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas valdes priekšsēdētāja Eva Selga.

Lasīt vairāk ...


08.06.2016

 

Š.g. 8.jūnijā notika LPVA nākotnes attīstības stratēģijas diskusija, kurā piedalījās 35 LPVA biedru pārstāvji. Paldies visiem dalībniekiem un Kasparam Kauliņam par radošumu un jaunām idejām nākamajam 2017-2020. gadu periodam. Mēs paveicām ļoti daudz, lai veidotu un attītsītu asociāciju tādu, kādu mēs to visi kopā vēlamies redzēt nākotnē!

Tikšanās laikā tika izveidota LPVA pārmaiņu vadības darba grupa šādā sastāvā:

       1) Aija Brika-Dravniece
2) Anda Būmane
3) Edgars Pīlips
4) Eva Selga
5) Inga Kola
6) Ingrīda Rone
7) Kristīne Briede
8) Laura Miķelsone
9) Liene Glāzniece
10) Zanda Gulbe

Šī darba grupa turpinās darbu pie 2017-2020 gada LPVA attīstības stratēģijas izstrādes. Ja vēlaties pievienoties lūdzu informējiet par to Ilonu Gehtmani-Hofmani , e-pasta adrese lpva@lpva.lv, 29163036

Diskusijas apkopojums ŠEIT

Fotoreportāža no pasākuma mūsu Facebook profilā ŠEIT .


01.06.2016

Darba devēji ziņas par kandidātu vāc sociālajos tīklos. LPVA valdes priekšsēdētājas Evas Selgas intervija LNT raidījumam 900 sekundes

Lasīt vairāk ...


“Danone” internacionālais darba virpulis
16.05.2016

“Danone” atzīts par vienu no visstraujāk augošajiem pārtikas rūpniecības uzņēmumiem pasaulē – “Danone” misija ir nodrošināt, lai pārtikas produkti palīdzētu būt veseliem pēc iespējas vairāk cilvēku, ņemot vērā dažādiem reģioniem un valstīm raksturīgos uztura ieradumus.

Lasīt vairāk ...


LPVA Drogās !
19.04.2016

7. aprīlī Drogas birojā ciemojās ap 40 dažādu uzņēmumu vadības pārstāvji - Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas (LPVA) biedri, lai uzklausītu Drogas pieredzi par darbinieku iesaisti uzņēmumā.

Lasīt vairāk ...


"Dārgākais resurss – personāls" (Kristīne Stepiņa, Dienas Bizness)
30.03.2016

Latvijā ir izveidojies tāds paradokss, ka ir daudz brīvu darba vietu un ir daudz cilvēku bez darba Šobrīd ir ļoti grūti atrast īstos cilvēkus īstajā vietā, atzīst Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas prezidente Eva Selga. Šai organizācijai šogad apritēs 20 gadi. Kas mainījies personāla vadīšanā Latvijā pēdējos 20 gados? Kā tā ir evolucionējusi šajā laikā?

Lasīt vairāk ...


Aicinājums pieteikties Personāla vadības Gada Projekta balvai ! 
30.03.2016

Sākot ar 2016. gada 14. martu Latvijas Personāla Vadīšanas Asociācija aicina pieteikties Personāla vadības Gada projekta balvai. Personāla vadības Gada Projekta balva ir LPVA augstākais novērtējums personāla vadības jomā. Konkursam var pieteikt savā uzņēmumā īstenotos projektus personāla vadības jomā, kas pabeigti līdz projekta iesniegšanai un uzsākti ne agrāk kā divus gadus pirms projekta iesniegšanas un kuru rezultāti ir izvērtēti.

Lasīt vairāk ...


"Neesat gatavi? Gatavojieties!" - Signe Knipše, speciāli DB, 2016. gada 23. marts
23.03.2016

Iebraucējiem ir jāapgūst attiecīgās zemes valoda un viņiem jādod iespēja strādāt Šos aspektus par pašiem svarīgākajiem emigrantu integrācijā uzskata starpkultūru eksperts Pelegrīno Rikardi (Pellegrino Riccardi). Rīgā viņš viesojās pēc Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas uzaicinājuma ar lekciju par starpkultūru jautājumiem saistībā ar bēgļiem.

Lasīt vairāk ...


LPVA biedra stāsts - Pārtikas un veterinārais dienests
16.03.2016

Pārtikas un veterinārā dienesta (turpmāk tekstā – PVD) lielākais un nozīmīgākais darbaspēks strādā 11pārvaldēsvisā Latvijā un 10 kontroles punktos, nodrošinot veterināro uzraudzību, pārtikas aprites uzraudzību un robežkontroli uz Eiropas Savienības ārējās robežas. Par šiem gandrīz 630 darbiniekiem ar vislielāko atbildību un rūpību gādā PVD Resursu vadības departamentaPersonāla vadības daļas vadītājs Jānis Rāzna ar savu komandu – Ievu, Gundegu, Zandu, Māru un Laimu. Sarunā Jānis aicinājis piedalīties Ievu un Gundegu.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 ...  --> 
Arhīvs
2018 (1)2017 (10)
2016 (25)2015 (38)
2014 (17)2013 (4)
Copyright websoft.lv