Par LPVA


Lietotājs:
Parole:

LPVA biedru stāsti

Latvijas Personāla vadīšanas asociācija /LPVA/ ir izveidota 1996. gadā, lai veicinātu personāla vadīšanas popularitāti Latvijā, celtu personāla vadīšanas speciālistu kompetenci un šī amata prestižu darba tirgū, kā arī lai parādītu efektīva personāla vadīšanas darba pozitīvo ietekmi uz uzņēmumu veiksmīgu darbību.

LPVA panākumi lielā mērā ir atkarīgi no tā, cik izglītoti ir mūsu biedri, tāpēc LPVA, organizējot ikgadējo konferenci, apmācības programmas un veidojot informācijas apmaiņu starp biedriem, sekmē ne tikai personāla vadības kā zinātnes un kā profesionālas nozares praktiskās darbības attīstību mūsu valstī un veido profesijas imidžu un prestižu darba tirgū, bet arī asociācijā izveidotā profesionālā vide dod iespēju, balstoties uz praktisko pieredzi, noskaidrot vadīšanas problēmas un izstrādāt to risinājumus.

LPVA kalpo kā atbalsts, palīgs un padomdevējs gan esošajiem uzņēmumu un personāla vadītājiem, gan arī visiem nākamajiem vadītājiem, speciālistiem, kas tikai vēl apgūst personāla vadības programmas izglītības iestādēs. LPVA savā darbībā veicina personāla vadības jautājumu izpratni un veido vienotu pieeju personāla vadības jautājumiem Latvijā.

Kopš 2001.gada LPVA ir European Association of People Management /EAPM/ pilntiesīga locekle.

LPVA pārvaldes sturktūra ŠEIT


LPVA PRIVĀTUMA POLITIKA šeit

Copyright websoft.lv