LPVA biedru ...


Lietotājs:
Parole:

LPVA biedru stāsti


07.04.2017

SIA „Datakom” ir viens no Latvijas respektablākajiem IT uzņēmumiem. Uzņēmums lepojas, ka var nodrošināt saviem klientiem pilnu servisu – programmēšanu, ražošanu un pārdošanu. Ar Datakom personāla vadītāju Daci Saliņu ir ļoti aizraujoši sarunāties: laiks paskrēja nemanot, bet liekas, ka runāt varētu vēl un vēl par dažādām tēmām.

Lasīt vairāk ...


Personāla vadības izaicinājumi Vidzemes slimnīcā
05.10.2016

Piekritīsiet, ka reti kuram slimnīca asociējas vai saistās ar patīkamām atmiņām. Biežāk slimnīcā atgūstamies no kādas lielākas vai mazākas traumas paši vai apmeklējam ģimenes locekļus un draugus. Lai slimnīcā pavadītais laiks būtu pēc iespējas patīkamāks, ļoti svarīgs ir personāls un cilvēki, kuri palīdz atveseļoties. Lai tas tā būtu Vidzemes slimnīcā, kas, starp citu, ir viens no lielākajiem darba devējiem Vidzemē, par to rūpējas Sanita Kandele ar savu personāla vadības komandu. Par izaicinājumiem, ieguvumiem un atklājumiem – par visu pēc kārtas.

Lasīt vairāk ...


“Danone” internacionālais darba virpulis
16.05.2016

“Danone” atzīts par vienu no visstraujāk augošajiem pārtikas rūpniecības uzņēmumiem pasaulē – “Danone” misija ir nodrošināt, lai pārtikas produkti palīdzētu būt veseliem pēc iespējas vairāk cilvēku, ņemot vērā dažādiem reģioniem un valstīm raksturīgos uztura ieradumus.

Lasīt vairāk ...


Pārtikas un veterinārais dienests
10.03.2016

Pārtikas un veterinārā dienesta (turpmāk tekstā – PVD) lielākais un nozīmīgākais darbaspēks strādā 11pārvaldēsvisā Latvijā un 10 kontroles punktos, nodrošinot veterināro uzraudzību, pārtikas aprites uzraudzību un robežkontroli uz Eiropas Savienības ārējās robežas. Par šiem gandrīz 630 darbiniekiem ar vislielāko atbildību un rūpību gādā PVD Resursu vadības departamentaPersonāla vadības daļas vadītājs Jānis Rāzna ar savu komandu – Ievu, Gundegu, Zandu, Māru un Laimu. Sarunā Jānis aicinājis piedalīties Ievu un Gundegu.

Lasīt vairāk ...


Radošuma, izdomas un enerģijas komanda!
12.02.2016

Viņas enerģiju gribētos iepildīt kādā palielā traukā un paņemt līdzi, jo tās viņai plūst pāri malām. Pienākumi un atbildības tik daudz, ka kāds nemaz nevarētu iedomāties, ka viens cilvēks var ar to visu tikt galā. Visu nemaz nav iespējams uzskaitīt, bet ieskatam – Personāla un komunikāciju direktore, Korporatīvās sociālās atbildības vēstnese, Valdes locekle, lieliska sieva un brīnišķīga mamma – tā varētu turpināt un turpināt. To visu vairāk kā 10 gadu laikā realizējusi Madara Juška vienā no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā - AS DROGAS.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2017 (1)2016 (4)
Copyright websoft.lv